Адаптер живлення для телефона Hoco C158A Upgrade PD45W Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603717
359 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 123 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист пристроїв від перепадів напруги|підтримка технології GaN|швидке заряджання|штекер кабелю змінного струму: 2-контактний |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C/Type-C (60W) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий корпус pc |
| Розмір, мм | 82 x 50 x 30 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 359 ₴




