Адаптер живлення для телефона Hoco C160A Upgrade PD65W Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603747
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 171 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист пристроїв від перепадів напруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C/Type-C (60W) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий корпус pc |
| Розмір, мм | 92 х 55 х 30 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 439 ₴





