Адаптер живлення для телефона Make MCW-6531GWH White 65W GaN 2xPD + QC3.0

-40%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603837
1 149 ₴
689 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Make |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 129 |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240В ~50/60Гц 1.5A|захист від короткого замикання|захист від перегріву|захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки|захист пристроїв від перепадів напруги|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Сумісність | Apple AirPods, Apple Watch, Apple iPad, Apple iPhone, електронна книга, навушники, планшети, смарт-годинник, телефони, фітнес-браслети |
- Ціна: 689 ₴
