Адаптер живлення для телефона Ugreen X512 USB-C 20W PD GaN Fast Charger Black (55553)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603877
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 55 |
| Додатково | високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги. перевантаження. короткоза|захист від короткого замикання|захист від перегріву|захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Розмір, мм | 100 x 38 x 177 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 329 ₴



