Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus Digital GaN Intelligent Desktop Fast Charger + Кабель DC to DC Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14604097
4 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 28 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 240 Вт |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 600 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240 в|захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|технологія GaN |
| Комплектація | 1 x 240 Вт 5-портовий GaN зарядний пристрій, зарядний прист, кабель в комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 5 |
| Параметри заряду за портами | DC: 20V/12A|Type-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A|Type-C1/Type-C2/Type-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 4 529 ₴





