Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus Palm Fast Charger 30W (Type-C) + кабель Type-C to Type-C Black (P10111605113-01)

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14604137
559 ₴
519 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 48 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|матеріал корпусу: abs + pc|робоча напруга: 100-240В|технологія BCT для ефективного охолодження|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, керівництво користувача |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
| Параметри заряду за портами | Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A |
| Розміри, мм | 73.41 х 35.72 х 31 |
| Сумісність | Apple, універсальний |
- Ціна: 519 ₴



