Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus PicoGo AE21 100W (2Type-C + USB) + кабель Type-C to Type-C Black 100W 1.5m

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14604147
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1500 мм |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 100 Вт |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 184 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вбудований кольоровий HD-дисплей|вхід: 100-240В, 50/60 Гц, 1,6А (Max)|матеріал: термостійкий пластик |
| Параметри заряду за портами | Type-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A|Type-C1+Type-C2+USB: 67Вт+12Вт+12Вт|Type-C1+Type-C2: 65Вт+35 Вт (або 67+33)|Type-C1+USB: 100Вт (Max)|Type-C1/Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A|Type-C2+USB: 24Вт (Max) |
| Розміри, мм | 71*68*36 |
- Ціна: 1 999 ₴
