Мережевий зарядний пристрій для телефона MadeInFuture MFS12 12W A + C + кабель USB-A to USB-C White (MIF82822)

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14604167
229 ₴
219 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 12 Вт |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|матеріал корпусу: abs + pc |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель в комплекті, керівництво користувача |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Параметри заряду за портами | DC5.0V/2.4A |
| Сумісність | зі смартфонами та планшетами, навушники |
| Технології швидкого заряджання | відсутня |
- Ціна: 219 ₴

