Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1457487
5 500 ₴
5 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Schuko (Євро) |
| Комплектація | документація |
| Повна потужність, В·А | 1500 |
| Робоча температура, °С | -5 - +45 |
- Ціна: 5 389 ₴
