Монітор Asus ROG Swift PG32UCDM3 Black 31.5 (90LM0CL0-B01971)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417587
73 169 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.182 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 1000 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|Adaptive-Sync|NVIDIA G-Sync |
| Бездротові можливості | немає |
| Вага без підставки, кг | 6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|обертання (Swivel): від -15° до +15 |
| Габарити упаковки, мм | 890 x 510 x 185 |
| Додаткові можливості | Picture-by-Picture (PbP)|Picture-in-Picture (PiP)|rGB-підсвітка (Aura Sync)|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт) |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Споживана потужність | < 42 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0-80 |
| Розміри, мм | 718 x 413 x 67 (без підставки)|718 x 531 x 276 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип монітора | широкоформатний|ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ASUS OLED Care|DisplayHDR True Black 500|Dolby Vision|Game Visual|GameFast Input Technology|GamePlus|Low Blue Light|Shadow Boost|Trace Free Technology|flicker-free|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 73 169 ₴





