Екшн-камера Insta360 X5 Essentials Bundle Black (CINSAAHA_X504)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12271207
35 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 2400 мА/год |
| Особливості | Wi-Fi, Наявність Bluetooth, Вологозахищений корпус, Запасні акумулятори |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Любительська |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс білого | ручний |
| Діафрагма | f/2.01 |
| Харчування | Акумулятор |
| Кріплення | різьбовий отвір 1/4" |
| Максимальна кількість кадрів в секунду, к/с | 100 |
| Об'єктив | кут огляду: 360° |
| Панорамна зйомка (360 град.) | є |
| Підтримка відеоформатів | 4K: H.264/H.265|INSV|MP4 |
| Режим зйомки | Active HDR, Bullet Time, PureVideo, Starlapse, Time Lapse, TimeShift, відео-реєстрація, онлайн-трансляція 360°, стандартна |
| Режим фотографування | HDR, одиночний знімок, серійна зйомка, інтервальна зйомка |
| Розмір, мм | 46 x 124.5 x 38.2 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-6400 |
| Стабілізація зображення | дисплей |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.28 |
| Фокусна відстань max | 6 мм |
| Формати запису | 8K (7680 x 3840) |
| Час роботи від акумулятора, хв | до 185 |
- Ціна: 35 459 ₴





