Пилосос Dreame Z30 (VZV17A) (Вживаний)

- Готово до відправки
- Код: 14160497
14 899 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність всмоктування | 310 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 855 Вт |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1106 x 256 x 256 |
| Комплектація | документація, Насадки |
| Причина уцінки товару | присутні подряпини та потертості |
| Режими роботи | економний режим |
- Ціна: 14 899 ₴






