Джерело безперебійного живлення для роутера Infinity DC1018L 5/9/12В (Уцінений)

- Готово до відправки
- Код: 14780137
1 299 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5V / 9V / 12V |
| Загальна ємність батареї, мАгод | 10400 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB Type A |
| Причина уцінки товару | Подряпини, дрібні потертості |
| Стан товару | Уцінений |
- Ціна: 1 299 ₴






