Мікрохвильова піч Siemens BE555LMS0 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1536097
21 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1200 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 38.2 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Додаткові функції та оснащення | автоматичне приготування, автоматичне розморожування, дисплей, можливість програмування |
| Діаметр поворотного столу, мм | 315 |
| Комплектація | гарантійний талон, мікрохвильова піч, інструкція |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Кількість решіток, шт | 1 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1450 |
| Наявність гриля | Да |
| Особливості | пам'ять рецептів, Підсвітка |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Таймер, хв | електронний |
| Ширина, см | 59.4 |
- Ціна: 21 159 ₴

