Монітор HP S3 Pro 322pv Black 21.45 (9U5A2AA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1590237
3 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 21.45 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.25 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 22 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 504.2 x 386.9 x 180.5 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Eyesafe Certified|Flicker Free |
- Ціна: 3 109 ₴




