Ігрове крісло Canyon Core SGCH2 Black White (CNE-SGCH2W)

-23%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1687487
7 599 ₴
5 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14 кг |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 56 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 117-125 |
| Висота сидіння, см | 45-52 |
| Діаметр основи, см | 66 |
| Максимальний зріст, см | 175 |
| Матеріал коліс | нейлон |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 135 |
| Обладнання | подушка-поперековий валик|подушка-підголівник |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, фіксація крісла в певному положенні |
- Ціна: 5 839 ₴






