Монітор AOC AG346UCD Black Gray 34

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1772547
38 199 ₴
37 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 175 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.82 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 25 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 811.7 x 421.5 x 294.3 |
| Розширена колірна гамма | 139.1% sRGB|99.3% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2х8 Вт |
- Ціна: 37 239 ₴






