Пилосос Thomas DryBOX Amfibia (788596)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1883337
20 059 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 380 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр, Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 1.8 |
| Габарити (мм) | 318 х 486 х 306 |
| Додатково | дві системи фільтрації на вибір |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Особливості | горизонтальне, циклонна система |
- Ціна: 20 059 ₴






