Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 (F0HR004AUO) Luna Gray 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1990727
37 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, USB Type-C, USB |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Ryzen 3 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 135 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 540 x 431 x 192 |
| Серія | Lenovo IdeaCentre |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Чипсет звукового адаптера | є |
- Ціна: 37 519 ₴






