HDD диск Seagate SkyHawk AI 20TB (ST20000VE003)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11022137
48 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 750 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 20000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 685 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 285 |
| Кількість пластин/головок | відсутність даних |
| Лінійка | SkyHawk AI |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2.5 |
| Розмір, мм | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 1.01 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 1.01 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 7.8 |
| Стартовий струм, А | 2 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 48 209 ₴


