Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 500 USB (BK500EI)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11090237
8 799 ₴
8 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.32 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 6 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 3.8 хв |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 196 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | з USB-роз'ємом |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 3/1 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 500 |
| Розмір, мм | 91 х 165 х 284 |
- Ціна: 8 639 ₴

