Пилосос Thomas MOKKO XT Aqua-Box (788580) Dark Gray

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11204107
11 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 360 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | система водяної фільтрації Thomas Wet-Jet System |
- Ціна: 11 799 ₴
