Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC 1000VA (5SC1000i) Black

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11217647
37 199 ₴
36 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.96 кг |
| Технічні характеристики | |
| ККД, не менше | 98 % |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від підвищеної і зниженої напруги |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, USB |
| Повна потужність, В·А | 1000 |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 440 x 86.2 x 405 |
- Ціна: 36 619 ₴






