Джерело безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1.5KL LCD P

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11543147
5 899 ₴
5 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей, з USB-роз'ємом |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Schuko (Євро), USB |
| Комплектація | ДБЖ, документація |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 1500 |
| Призначення | для комп'ютерної техніки, для котла, для побутових приладів, для робочих станцій |
| Розмір, мм | 122 х 345 х 192 |
| Розташування розеток | ззаду |
- Ціна: 5 839 ₴
