Шліфмашина Black+Decker KA88-QS (KA88)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11660807
4 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основна ручка | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), знімний пилозбірник, пилозахист, плавний пуск, підключення пилососа |
| Розмір шліфувальної стрічки, мм | 533 х 75 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | максимальне число оборотів в хвилину 250 м/хв |
- Ціна: 4 679 ₴





