Джерело безперебійного живлення TrippLite OmniVS 650ВА (OMNIVSX650D)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11753087
4 299 ₴
4 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tripp Lite |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.81 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Додаткові функції та оснащення | з USB-роз'ємом |
| Захист | від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, Schuko (Євро), USB |
| Комплектація | ДБЖ, документація |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 - 230 |
| Повна потужність, В·А | 650 |
| Розмір, мм | 102 x 300 x 142 |
| Розташування розеток | ззаду |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
- Ціна: 4 229 ₴

