Машинка для стрижки Sencor SHP 8500BK

-27%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11775677
2 029 ₴
1 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 14 |
| Максимальна довжина підстригання | 16 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.162 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кабель Type-C, машинка для стриження, олія для змащування лез, тример, щіточка для очищення |
| Особливості | вологе очищення |
| Розміри, см | 3.7 х 17.1 х 4 |
| Сфера використання | побутовий |
- Ціна: 1 489 ₴





