Самокат Globber Master Lights Green (662-116-2)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11777087
5 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 94 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс, см | 8 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12.1 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 5 419 ₴






