Монітор MSI PRO MP161 E2 Black 15.6

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11876677
8 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.17925 мм |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 193.59 |
| Контрастність хххх:1 | 800: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | поворот екрану (Pivot) |
| Розміри, мм | 362.26 x 233.84 x 18.8 |
| Розширена колірна гамма | 53% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2x1.5 Вт |
| Тип монітора | портативний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Ширина видимої області, мм | 344.16 |
- Ціна: 8 259 ₴






