Моноблок HP OmniStudio X AiO 32-c0000ua Meteor Silver 31.5 (B46JKEA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11919097
112 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Клавіатура |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.56 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 714.8 x 565.5 x 200 |
| Серія | HP All-in-One |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core U7-155H |
- Ціна: 112 929 ₴




