Випрямляч для волосся Remington Salon Collection Ultimate Glide S9700 Black Red

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12061477
2 939 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.642 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 сек |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.969 |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Волосся | для гладкої зачіски |
| Кількість насадок | відсутні |
| Комплектація | випрямляч для волосся, Чехол, інструкція |
| Особливості | автовимикання, плаваючі пластини |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри, см | 28.6 х 3.6 х 4.5 |
- Ціна: 2 939 ₴


