Пилосос Karcher KVA 2 1.198-730.0 White

-27%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12070097
10 199 ₴
7 469 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 12 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.064 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1100 x 250 x 224 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | HEPA фільтр, гарантійний талон, зарядний пристрій, насадка для м'яких меблів, настінний тримач для зарядки, пилосос, щілинна насадка, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
| Режими роботи | режим Boost, режим Eco, стандартний режим |
- Ціна: 7 469 ₴





