Джерело безперебійного живлення APC Easy-UPS 2000VA SRV2KRIRK-E

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12076247
59 399 ₴
58 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Звукова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 10 хв |
| Вихідна напруга | 230 В |
| ККД, не менше | 94 % |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 12 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Вхідна напруга, В | 110 - 285 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей |
| Енергія імпульсу, Дж | 945 |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, фільтрація перешкод |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, SmartSlot, USB, універсальна розетка |
| Комплектація | ДБЖ |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 1 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 2000 |
| Призначення | Побутове |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 86 x 438 x 462 |
| Рівень шуму, дБ | 50 |
- Ціна: 58 409 ₴

