Неттоп Lenovo ThinkCentre neo 50q G4 (12LN0044UI)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12089597
30 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.11 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, DisplayPort, HDMI, USB, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | дротова клавіатура і миша|слот для замка Kensington |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 182.9 x 179 x 36.5 |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Чипсет | SoC |
- Ціна: 30 109 ₴






