Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS On-Line 1000VA, 900W (SRV1KI-E)

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12153177
27 899 ₴
26 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 4 хв |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Комбінований ДБЖ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Вхідна напруга, В | 160 - 280 |
| Вихідна напруга | 220 - 240 |
| Додаткові функції та оснащення | з USB-роз'ємом |
| Енергія імпульсу, Дж | до 600 |
| Захист | аварійне вимкнення, від короткого замикання, від перевантаження, фільтрація перешкод |
| Індикація | вбудований байпас |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, SmartSlot, USB |
| Комплектація | ДБЖ |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 2 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 3/- |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 160 - 280 |
| Повна потужність, В·А | 1000 |
| Призначення | для дачі, Для дому |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 223 x 145 x 288 |
| Розташування розеток | ззаду |
| Рівень шуму, дБ | 50 |
| Спотворення вихідної напруги | менше 5 |
| Частота тока | 40 – 70 |
- Ціна: 26 549 ₴


