Пилосос Karcher FC 5 Cordless Premium White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12159807
18 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.37 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка для паркету |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність всмоктування | 25.2 Вт |
- Ціна: 18 229 ₴


