Тример Braun BT3241 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12169807
2 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.34 кг |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.46 |
| Комплектація | бритва, Насадки, тример, щітка для очищення |
| Насадки | насадка гребінь 1-10 мм, насадка гребінь 10-20 мм |
| Особливості | вологе очищення |
| Потужність, Вт | 6 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип мотора | вібраційний |
- Ціна: 2 069 ₴

