Монітор BenQ EW3290U White 31.5 (9H.LN4LJ.LBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12188857
27 799 ₴
27 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 714.5 х 483.8 х 211.2 |
| Розширена колірна гамма | 98% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light|brightness intelligence plus|color weakness |
- Ціна: 27 689 ₴






