Мобільний кондиціонер Ardesto ARD-ACM12 White

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12229607
15 999 ₴
15 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R290 |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авторестарт | є |
| Пульт ДК | є |
| Режим роботи кондиціонера | осушення повітря |
- Ціна: 15 109 ₴

