Мультиметр Protester PM64 Black Orange професійний з термопарою

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12231957
1 699 ₴
1 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 1 x крона 6lr61 9В |
| Змінна напруга | 750 В |
| Змінний струм | 10 А |
| Опір | 200 МОм |
| Постійна напруга | 200 мВ — 1000 В |
| Постійний струм | 20 А |
| Призначення | напруга, опір, сила струму, температура, тест діодів, частота пружності, ємність |
| Стан товару | Новий |
| Тип | мультиметр цифровий |
- Ціна: 1 679 ₴


