Мультиметр Voltronic DT-9205A Black Orange

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12232047
429 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 1 x крона 6lr61 9В |
| Змінна напруга | 750 В |
| Змінний струм | 20 А |
| Опір | 200 МОм |
| Постійна напруга | 1000 В |
| Постійний струм | 20 А |
| Призначення | тест діодів, тест транзисторів |
| Стан товару | Новий |
| Тип | мультиметр цифровий |
- Ціна: 429 ₴





