Селфі-палиця Grand-X Elegant Jack Light Blue телескопічний

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12256287
249 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Максимальна висота штатива | 710 мм |
| Максимальне навантаження | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод для селфи |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Мінімальна довжина, мм | 158 |
| Спосіб під'єднання | кабель 3,5мм |
- Ціна: 249 ₴
