Фен Remington AC8820 Silver Keratin Protect

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12257697
2 149 ₴
2 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| Обладнання | знімна задня решітка|петля для підвішування |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 2 129 ₴
