Мережевий зарядний пристрій для телефона Vinga GaN 100W PD + QC 3C1A ports 1.2m Wired Charger Black (VCPCH100CB)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12285037
1 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1200 мм |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 100 Вт |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 4 |
- Ціна: 1 269 ₴





