Пилосос Samsung VC07M25M9WD/UK Red White

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12291507
4 699 ₴
4 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Радіус дії | 9.2 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
- Ціна: 4 419 ₴


