Монітор AOC U27G4R Black Red 27

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12316287
18 099 ₴
17 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 6.35 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 3.5 до 21.5 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 613.9 x 386 x 227.6 |
| Розширена колірна гамма | 124.7% srGB|93.4% AdobeRGB|95.9% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 400 |
| Фірмові технології | Anti Blue Light|Flicker Free|Low Input Lag|pip/pbp |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 160|48 - 320 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 360 |
- Ціна: 17 719 ₴






