Монітор Asus ZenScreen MB27ACF Black 27 (90LM0AU5-B01A71)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12390887
23 899 ₴
23 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.81 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 2.98 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 335.66 |
| Додаткові можливості | C-Clamp Arm |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (180) |
| Розміри, мм | 611 x 756 x 301 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | сабвуфер 1.5 Вт |
| Тип монітора | портативний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|GameFast Input Technology|GamePlus|Low Blue Light|Shadow Boost|Trace Free Technology|display widget |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 111 |
| Ширина видимої області, мм | 596.74 |
- Ціна: 23 419 ₴






