Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H15 Pro Heat

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12402387
27 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 40 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 0.78 |
| Акумулятор, мАгод | 6 x 5000 |
| Габарити (мм) | 1135 х 277 х 271 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Додаткова комплектація | насадка для вологого прибирання, роликова щітка |
| Комплектація | документація, Насадки, пляшка з миючим засобом, фільтр, інструмент для чищення |
| Режими роботи | автоматичний режим, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 21 |
- Ціна: 27 809 ₴






