Витяжка Elica LANE SENSOR BL MAT/A/52 Matte Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12466857
16 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 514 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 283 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 257 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 322 |
| Габариті, см | 51.4 x 32.2 x 28.3 |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Кількість швидкостей | 3 + інтенсивний режим |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, інструкція |
| Мотор (потужність), Вт | 250 |
| Обладнання | автовключення по датчику|індикатор вибраної швидкості|індикатор заміни фільтра|індикатор часу вимкнення |
| Продуктивність, м3/год | 1300 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | більше 28.5 |
- Ціна: 16 279 ₴





