Ігрове крісло GT RACER X-2324 Black Suede

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12473297
5 199 ₴
4 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT Racer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | AnyFix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підлокітників, см | 27 |
| Висота сидіння, см | 52-61 |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Максимальний зріст, см | 175 |
| Матеріал коліс | прогумовані |
| Матеріал сидіння | текстиль |
| Механізм нахилу спинки, ° | 135 |
| Обладнання | підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Регулювання | висоти поперекової подушки, висоти сидіння, відстані підлокітників, жорсткості гойдання, кута нахилу спинки, кута повороту підлокітників |
- Ціна: 4 899 ₴






